Зробити пожертву
Укр / Eng
10.09.21

БФ «Право на захист» не лише здійснює адвокаційну діяльність, але й навчає цьому інших.

Нещодавно в Дніпрі наші колеги Еліна Шишкіна та Анастасія Одінцова поділилися власним досвідом та розповіли про етапи та компоненти адвокації. Все – на прикладах успішних адвокаційних ініціатив, реалізованих БФ «Право на захист» на національному та на місцевому рівнях.

Правозахисниці Фонду провели тренінг з адвокації для активістів та представників громад

Участь у тренінгу взяли представники громадських організацій, об’єднаних територіальних громад (ОТГ) та органів місцевого самоврядування. Вибір таких стейкхолдерів не був випадковим, адже саме вони безпосередньо працюють з переселенцями та допомагають їм розв’язувати проблемні питання.

Більшість учасників самі є внутрішньо переміщеними особами, тому чудово знають про наявні проблеми. Як зазначали самі учасники, метою їх участі у тренінгу було отримання знань та інформації для того, аби мати змогу спільно розв’язувати проблеми переселенців.

Research of Access to Administrative Services in ASCs

«Важливим було дати учасникам певний алгоритм дій, показати на реальних прикладах, що потрібно враховувати при плануванні адвокаційної діяльності та під час проведення кампаній. Тренінг був організований у змішаному форматі й передбачав як отримання учасниками теоретичних знань, так і виконання практичних вправ для кращого розуміння суті та мети адвокаційної діяльності»,

– розповідає Еліна Шишкіна, координаторка з адвокаційних питань БФ «Право на захист».

Захід було проведено в межах програми «Правова підтримка ВПО та органів місцевого самоврядування» Проєкту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури, УФСІ VI», який БФ «Право на захист» реалізує спільно з Українським фондом соціальних інвестицій (УФСІ).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: