Зробити пожертву
Укр / Eng
04.08.21

Про такі історії розповідати завжди приємно: в них і надія на те, що завтрашній день буде кращим за вчорашній, і усвідомлення того, що працюємо ми недарма.

Нещодавно одна з наших клієнток, пані Світлана, переселенка з Авдіївки, отримала житло, а з ним – забуте відчуття безпеки й затишку. Жінка, як і більшість внутрішньо переміщених осіб, має свою сумну та непросту історію.

З 2014 року вона переїздила з міста до міста, сподіваючись на краще, жила в Дніпрі та Кривому розі, працювала, в прямому сенсі цього слова, за дах над головою.

Зрештою опинилась в модульному містечку Нікополя, де у 2015 пані Світлана отримала таке жадане окреме помешкання. Проте і це рішення було тимчасовим, адже у лютому 2021 року завершився строк експлуатації цього гуртожитку. Здавалося б, сподіватися більше немає на що.

Проте, саме тоді – взимку, до модульного містечка завітала наша колега Олена Пазенко, монітор регіонального офісу Фонду. Вона приїхала розповісти про Житлові програми для ВПО та можливі варіанти переселення в Дніпропетровській області, зокрема, про соціальне житло в м. Кам’янське.

Саме тоді про цю можливість і дізналась пані Світлана. Вона без вагань вирішила їхати до Кам’янського. Олена Суха, монітор БФ «Право на захист», зустріла жінку, надала їй супровід та допомогу в оформленні документів, а через декілька тижнів пані Світлана вже тримала в руках ключі від чудової однокімнатної квартири.

«Емоції просто переповнюють! Таке відчуття, що це я сьогодні отримую ключі від омріяної квартири»,

– схвильовано та не приховуючи своєї радості розповідала наша колега Олена Суха.

Начальниця відділу розподілу житла Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Скала Альона Сергіївна зазначила що навіть сьогодні, через сім років після початку військових дій на Донбасі, житлове питання залишається актуальним для переселенців. До міської влади постійно звертаються громадяни, в тому числі пільгова категорія внутрішньо переміщених осіб.

«Міська влада завжди підтримує громадян, які потребують захисту та намагається допомагати розв’язувати їхні проблеми»,

– говорить Альона Сергіївна.
Історії переселення. Спільними зусиллями - житло для ВПО

Команда БФ «Право на захист» бажає Світлані тепла у новому домі та вітає колег з таким приємним результатом важливої роботи

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: