Зробити пожертву
Укр / Eng

Благодійний фонд, який захищає права шукачів захисту, біженців, осіб без громадянства й без документів, внутрішньо переміщених осіб та постраждалих внаслідок конфлікту (далі — бенефіціари)

НАША МІСІЯ

Ми змінюємо правила гри між «системою» та людиною заради безпеки та людської гідності.

НАША ВІЗІЯ

БФ «Право на захист» є лідером розвитку та платформою об’єднання зусиль громадянського суспільства задля безпечного та гідного життя бенефіціарів та всіх, хто цього потребує.

Наші цінностіНаші цінності

ЦІННІСТЬ ЛЮДИНИ

Людина є для нас найвищою цінністю. Наша діяльність спрямована на розбудову суспільства, де задоволення потреб людини, повага до особистості, її права та свободи, рівність та розвиток є нормою життя. Ми цінуємо несхожість та неповторність кожної людини та вбачаємо в цьому джерело для руху та розвитку. Ми визнаємо право кожного на власну позицію та вибір. Толерантність та відкритість є основою в нашій взаємодії з кожною людиною.

ДОВІРА

Нам довіряють, тому що ми небайдужі та відповідальні. Ми чесні та прозорі стосовно своїх клієнтів, партнерів і колег та будуємо наші відносини на взаємній довірі, зміцненій досвідом та професіоналізмом. Ми об’єктивно оцінюємо ситуацію та відповідально виконуємо свою роботу. Співчутливість та виважені дії наших працівників сприяють найкращому задоволенню інтересів клієнтів і партнерів.

ПРОФЕСІОНАЛІЗМ

Усе, що ми робимо, ми робимо професійно. Наша команда — це колектив професіоналів, у якому кожен є експертом у своїй галузі, орієнтованим на розвиток, що спрямовує наш ентузіазм на вдосконалення власного професіоналізму; команда, яка готова втілювати своє бачення з повною самовіддачею і відповідальністю. Ми діємо в межах професійно-етичних норм, впроваджуємо найвищі стандарти діяльності та управління організацією.

ПОСТІЙНИЙ РОЗВИТОК

Розвиваючи себе, допомагаємо іншим. Ми прагнемо бути лідером у нашій діяльності, тому постійно вдосконалюємо свої навички, підвищуємо свій професійний рівень та допомагаємо розвиватися іншим. Ми дивимося далеко вперед та ставимо перед собою амбітні цілі, створюємо та впроваджуємо інновації. Ми сприяємо якісним системним змінам у державі та суспільстві з метою створення гідного та безпечного життя людей.

НАШІ ПРИНЦИПИНАШІ ПРИНЦИПИ

  • ЛЮДЯНІСТЬ
  • НЕЙТРАЛІТЕТ
  • НЕУПЕРЕДЖЕНІСТЬ
  • НЕДИСКРИМІНАЦІЯ
  • НЕЗАЛЕЖНІСТЬ
  • ВЕРХОВЕНСТВО ПРАВА

Ми прагнемо зменшити людські страждання настільки, наскільки це можливо.

Ми не беремо участі в бойових діях і суперечках політичного, расового, релігійного або ідеологічного характеру.

Ми об’єктивно, справедливо та неупереджено ставимося до наших бенефіціарів.

Ми не дискримінуємо людей через їхню належність до тієї чи іншої соціальної групи.

Ми незалежні від політичних, економічних, військових або інших цілей.

Ми повністю підзвітні закону й закликаємо наших партнерів та бенефіціарів дотримуватися цього принципу.