Зробити пожертву
Укр / Eng
06.09.21

В Приазов‘ї, як і в більшості регіонів розташованих поблизу лінії розмежування, доволі непросто знайти роботу. Проте сподіваємося, що учасники нашого проєкту зовсім скоро отримають набагато більше шансів працевлаштуватися або розпочати власний бізнес.

Протягом серпня 2021 БФ «Право на захист» провів 6 зустрічей з питань роботи та працевлаштування у містах Бердянськ, Мангуш, Токмак, Мелітополь та Маріуполь. Заходи проводились у змішаному форматі.

До тренінгів мали змогу долучитися 73 учасники.

БФ «Право на захист» провів кар’єрні консультації для населення Приазовського регіону

Під час освітніх заходів бенефіціари мали змогу познайомитися з нашими спікерами – менеджеркою проєкту Мариною Лях, радницями з питань працевлаштування Анастасією Христенко та Валерією Михалко та юристом проєкту Денисом Чекменьовим. Наші колеги, зокрема, розповіли слухачам курсу про:

  • суть та мету освітньої програми;
  • структуру навчальної програми, її модулів та очікувані результати;
  • теми групових та індивідуальних кар’єрних та юридичних консультацій;
  • чат-бот з юридичних питань та його можливості;
  • роботу з платформою Zoom для участі в онлайн заходах.

В результаті, учасники та учасниці були в деталях ознайомлені з суттю та форматом заходів, отримали відповіді на важливі організаційні питання стосовно практичних занять та індивідуальної роботи, а також мали змогу узгодити та уточнити графік занять. Серед іншого, нашими колегами було створено групи в одному з месенджерів для подальшої комунікації з бенефіціарами під час курсу.

Наприкінці зустрічей було узгоджено дату та час проведення першого вебінару на тему створення резюме та пошуку роботи. 

Заходи проведено БО «БФ «Право на захист» за підтримки Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH в рамках проєкту «Підвищення рівня самозабезпечення та працездатності вразливих категорій населення в Приазовському регіоні України».


Якщо Вам цікаво отримувати поради з працевлаштування, кар‘єри та нові навички, пропонуємо підписуватись на соцмережі БФ «Право на захист» та слідкувати за нашими публікаціями:

Facebook

Twitter

Instagram

YouTube

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: