Зробити пожертву
Укр / Eng
11.06.21

Наші колеги регулярно наголошують: потрібно розробляти регіональні програми пільгового кредитування на придбання або будівництво житла для ВПО в регіонах.

Так, 11 червня, під головуванням заступника голови Харківської обласної державної адміністрації (ХОДА) Михайла Харнама, відбулася робоча нарада з питань реалізації обласних програм з будівництва житла. До зустрічі долучилися й спеціалісти харківського офісу БФ «Право на захист».

Розроблення довготривалих житлових рішень для ВПО в Харківській області

Під час наради було обговорено ряд важливих питань, зокрема щодо:

  • затвердження та фінансування з обласного бюджету регіональної програми пільгового кредитування на придбання/будівництво житла для ВПО, що мешкають в Харківській області;
  • можливостей виділення коштів з обласного бюджету громадам області для їхньої участі в отриманні субвенції на створення фонду тимчасового житла для ВПО.
Розроблення довготривалих житлових рішень для ВПО в Харківській області

Після обговорення були досягнуті домовленості щодо повторної зустрічі у вересні 2021 року. До неї планується залучити співробітників Департаменту фінансів та Департаменту економіки та міжнародних відносин ХОДА, аби більш детально обговорити умови регіональної програми. 

Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю з Харківська обласна державна адміністрація та досягнення позитивних результатів!

Детальніше про зустріч

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: