Зробити пожертву
Укр / Eng
02.06.21

З 2020 року спеціалісти харківського офісу БФ «Право на захист» здійснюють юридичне консультування органів місцевого самоврядування в Харківській області за різними напрямами. Одна з важливих цілей – це підтримати потенціал громад в контексті пошуку довготривалих житлових рішень для внутрішньо переміщених осіб. Для цього наші колеги організовують різноманітні семінари та здійснюють індивідуальне консультування, зокрема, щодо:

  • надання субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам;
  • формування фондів житла для тимчасового проживання ВПО; 
  • спеціальних питань та програм житлового забезпечення, розроблення та затвердження місцевих програм.

Крім того, харківським офісом Фонду надаються органам місцевого самоврядування друковані інформаційні матеріали, а також розробляються проєкти документів на теми захисту прав та інтересів ВПО.

Олена Приходько

«Зміни в адміністративно-територіальному устрої України поставили перед територіальними громадами дуже багато питань, вирішення яких потрібне для налагодження роботи з урахуванням нових умов. Саме тому на даний час нашим Фондом здійснюється не тільки адвокація, захист та правова допомога ВПО, але і розвивається більш тісна співпраця з органами місцевого самоврядування, територіальними громадами та ініціативними групами. Спільними зусиллями робимо громади більш ефективними, спроможними розвивати внутрішню інфраструктуру, а також надавати якісні та доступні послуги для людей, »

– зазначила консультантка із судового провадження БФ «Право на захист» Олена Приходько

Усе це потрібно для того, щоб громади стали більш ефективними у своїй роботі та раціонально використовували наявні ресурси, а кожен мешканець міг отримати якісні послуги. Співробітники харківського офісу БФ «Право на захист» завжди відкриті до співпраці – то ж відреагують на кожне звернення від органів місцевого самоврядування.

Читайте також: