Зробити пожертву
Укр / Eng
04.08.21

В рамках програми «Правова підтримка ВПО та органів місцевого самоврядування» Проєкту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури, УФСІ VI», який БФ «Право на захист» реалізує спільно з Українським фондом соціальних інвестицій (УФСІ), оголошується набір на участь у тренінгу «Основи адвокації для вирішення проблем ВПО».

До участі запрошуються представники територіальних громад, громадські активісти та представники місцевих ГО, які зацікавлені в отриманні знань і навичок з адвокації проблемних питань внутрішньо переміщених осіб.

Набір проводиться серед зацікавлених аплікантів з наступних громад:

  • Дніпропетровська область – міста Кривий Ріг, Першотравенськ;
  • Запорізька область – Комиш-Зорянська ОТГ, міста Мелітополь, місто Гуляй Поле;
  • Харківська область – Ізюмська ОТГ, місто Чугуїв;
  • Луганська область – Новоайдарська ОТГ, міста Сєвєродонецьк та Кремінна;
  • Донецька область – місто Маріуполь.

Під час тренінгу учасники ознайомляться з успішними прикладами національної та місцевої адвокації у сфері захисту прав внутрішньо переміщених осіб, основами проведення місцевих адвокаційних та комунікаційних кампаній, дізнаються як взаємодіяти з органами місцевої влади та місцевого самоврядування щодо вирішення проблем переселенців, а також отримають практичні навички з аналізу проблем та побудови адвокаційної стратегії.

Тренінг відбуватиметься 6-7 вересня 2021 року. Місце проведення – м. Дніпро. Учасники будуть забезпечені роздатковими матеріалами. Учасникам покриваються витрати на проїзд до місця проведення тренінгу. Проживання та харчування учасників здійснюється коштом організаторів.

Для участі в тренінгу

необхідно заповнити реєстраційну форму:

https://forms.gle/gedz97HLHvyL3p4Q7

Учасники обиратимуться на конкурсній основі.

Дедлайн для подачі заявок – 15 серпня 2021 року. Про результати відбору буде повідомлено до 20 серпня 2021. 

З технічних питань звертатися до Ірини Куліковської за ел. поштою: [email protected] або тел:  +38 050 020 40 14


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: