Зробити пожертву
Укр / Eng
07.02.22

Працевлаштування вразливих категорій населення – актуальне питання, яке досить гостро стоїть в нашій країні. Щоб допомогти людям з особливими потребами зайняти своє місце у суспільстві та отримувати стабільний дохід, Благодійний фонд «Право на захист» за підтримки федеральної компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням уряду Німеччини реалізовує проєкт “Підвищення рівня самозабезпечення та працездатності вразливих категорій населення в Приазовському регіоні України”.

Працевлаштування вразливих категорій населення. "Право на захист"

Вебінар із працевлаштування для учасників з 6 міст України

Кар’єрний консультант проєкту Анастасія Христенко провела відкритий вебінар «Створення особистого кабінету на сайтах з пошуку роботи та розміщення резюме», у якому прийняли участь бенефіціари з 6 міст України: Приморська, Мелітополя, Бердянська, Маріуполя, Мангуша, Токмака.  

«Я розповіла учасникам вебінару про особливості існуючих сайтів з пошуку роботи, надала практичні рекомендації та поради щодо можливостей цих ресурсів, які націлені на підвищення успішності активного та пасивного пошуку роботи. Ми також розібрали питання створення власного кабінету та розміщення резюме», – пояснила Анастасія.

Працевлаштування вразливих категорій населення. "Право на захист"

Інструментарій з пошуку роботи

 Під час вебінару учасники отримали інформацію та практичні рекомендації щодо специфіки інтернет-ресурсів з пошуку роботи та ефективного користування ними, а саме: 

  • інформацію щодо ефективного використання сайтів з пошуку роботи;
  • знання щодо створення особистого кабінету на сайтах з пошуку роботи;
  • інструменти щодо створення та розміщення резюме на сайтах з пошуку роботи;
  • можливість індивідуального супроводу кар’єрного консультанта щодо реєстрації, створення та розміщення власного резюме на сайтах з пошуку роботи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: