Зробити пожертву
Укр / Eng
12.03.21
 

11 березня БФ «Право на захист» організував онлайн-зустріч для представників об’єднаних територіальних громад (ОТГ) щодо роботи в інформаційній системі «Соціальна громада»

До відеозустрічі долучилися понад 100 представників ОТГ Дніпропетровської та Запорізької областей.

Під час заходу спеціалісти територіальних громад, які вже почали впровадження програмного комплексу «Соціальна громада», мали можливість підвищили власні навички роботи з інформаційною системою. Учасники онлайн-зустрічі отримали необхідну інформацію, яка дасть змогу зробити впровадження програмного комплексу простим та зрозумілим. 

«Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада» об’єднує в єдиному програмному комплексі «фронт-офіси» прийому документів від населення, що знаходяться, наприклад, у ЦНАПах, з «бек-офісами» – структурними підрозділами Департаменту соціального захисту населення (СПСЗН) райдержадміністрації, де приймаються рішення про надання адміністративних послуг соціального характеру.

Така система дає змогу того ж дня передавати в «бек-офіс» прийняті електронні копії документів, що своєю чергою значно пришвидшує отримання адміністративних послуг. З 1 березня всі громади розпочали працювати у системі «Соціальна громада».

Доступний запис онлайн-зустрічі!  Запрошуємо до перегляду представників інших ОТГ в Україні!

Онлайн-зустріч «Організація роботи громад в ПК «ІІС «Соціальна громада»

Понад 100 представників ОТГ Дніпропетровської та Запорізької областей підвищили навички в роботі з інтегрованою інформаційною системою «Соціальна громада»🙌 🔍 Онлайн-зустріч, яка була організована БФ «Право на захист», зібрала в одному колі спеціалістів територіальних громад, які почали впровадження програмного комплексу «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада». Кожен учасник виніс для себе ту необхідну інформацію, яка дасть змогу зробити впровадження програмного комплексу в роботу громад простим та зрозумілим. Крім того, ми прагнули залучилися підтримкою представників Департаменту соціального захисту населення Дніпропетровської та Запорізької обласних рад, які готові надавати необхідні роз’яснення та допомогу громадам й надалі. ℹ️ Чому це важливо? Програмний комплекс «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада» об’єднує в єдиному інформаційному середовищі «фронт»-офіси прийому документів від населення, що знаходяться, наприклад, у ЦНАП, з «бек»-офісом у структурних підрозділах соціального захисту населення (СПСЗН) райдержадміністрації, де приймається рішення про надання адміністративної послуги соціального характеру. ✅ Така система дає змогу того ж дня передавати в «бек»-офіс прийняті електронні копії документів, що своєю чергою значно пришвидшує отримання адміністративних послуг соціального характеру. З 1 березня всі громади розпочали працювати у системі «Соціальна громада». Поширюємо запис онлайн-зустрічі, і запрошуємо до перегляду представників інших ОТГ України. UNHCR Ukraine – Aгентство ООН у справах біженців в Україні

Posted by Право на захист on Thursday, March 11, 2021

UNHCR Ukraine – Aгентство ООН у справах біженців в Україні


Читайте також: