Зробити пожертву
Укр / Eng
24.12.21

Благодійний фонд «Право на захист» організовує 5 діалогових проєктів та активно розвиває напрямок миробудівництва. 

Пишаємося тим, що експерти Фонду взяли участь в розробці Концептуальних засад політики розбудови миру в Україні. Цей документ є базою для стратегії Центру розбудови миру

Наразі, 22 грудня представники Благодійного фонду «Право на захист» Надія Ковальчук, Наталя Проскуренко та Олександр Гвяздовський зустрілись з в.о. директора новоствореного Українського національного центру розбудови миру Олександром Смирновим. На зустрічі обговорили формати партнерства та можливість взаємодії у майбутньому. Домовились про спільну роботу щодо пріоритетних питань діалогів та миробудування. 

Над створенням Концептуальних засад політики розбудови миру в Україні спільно працювали державний сектор та громадянське суспільство, яке було представлено понад 200 експертами та фахівцями, серед яких правозахисники, учасники від релігійних ініціатив, представники ветеранських та жіночих організацій, журналісти.

Слід зазначити, що документ, присвячений візії розбудови миру був написаний вперше в Україні на основі пропозицій громадянського суспільства.

Крім того, організації громадянського суспільства вперше мають можливість впливати на зміст найбільш пріоритетних напрямків діяльності Мінреінтеграції та УНЦМ у сфері розбудови миру.

Детальніше про центр розбудови миру

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: