Зробити пожертву
Укр / Eng
02.07.21

До соціальних працівників БФ «Право на захист» звернулися мешканці одного з селищ Волноваської ВЦА та повідомили, що в їхньому населеному пункті є чоловік поважного віку, який вже майже два роки не має постійного місця проживання та періодично мешкає в підвалах багатоквартирних будинків і на вулиці. 

Допомога спільними зусиллями

Наші колеги одразу ж виїхали до селища, де розшукали чоловіка та з’ясували, що зараз він тимчасово проживає на дачі у знайомого. У дачному будинку немає доступу до опалення, водопостачання, водовідведення та інших умов для постійного проживання. Крім того, з’ясувалося, що чоловік офіційно не працевлаштований, не отримує пенсійні виплати та потребує медичного обстеження через перенесений інсульт.

Співробітники БФ «Право на захист» направили клопотання голові Волноваської міської ВЦА щодо соціального захисту бездомного, здійснили спільний візит до чоловіка разом із працівниками Центру соціальних служб та Територіального центру соціального обслуговування Волноваської міської ВЦА.

Допомога спільними зусиллями

В результаті спільної роботи нашого бенефіціара взяли на облік як бездомного, видали відповідне посвідчення. Щоб він почав отримувати пенсію за віком і/або соціальну пенсію, видали направлення до Управління ПФУ у Волноваському районі та УСЗН Волноваської райдержадміністрації

Чоловіку також запропонували розміщення у благодійних реабілітаційних центрах, але він від пропозиції відмовився. Також є можливість організувати його супровід до лікарні і надати гуманітарну допомогу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: