Зробити пожертву
Укр / Eng
17.12.21

Пропонуємо до Вашої уваги звіт про програму «Правова підтримка ВПО та органів місцевого самоврядування», яка реалізується в рамках проєкту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури, УФСІ VI».

Від початку окупації Криму та збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях минуло вже сім років. Однак вимушене переміщення населення Донецької та Луганської областей України із небезпечної для життя зони збройного конфлікту триває і досі.

Можливість ВПО інтегруватися у приймаючій громаді суттєво залежить не тільки від державної політики, але і від місцевих програм, адже саме приймаюча сторона зусиллями органів місцевого самоврядування має можливість створити сприятливі умови, за яких ВПО зможуть розкрити свій потенціал та дійсно стати частиною громади.

Важливе місце серед таких спеціальних програм посідають житлові програми для ВПО, оскільки вони спрямовані на вирішення однієї з найактуальніших для переселенців проблем.

В рамках Програми, Фонд надавав консультативний супровід органам місцевої влади у визначенних громадах в ході будівництва (реконструкції) житлових об’єктів для ВПО. БФ «Право на захист» також проводив інформаційно-просвітницьку робота серед внутрішньо переміщених осіб, шляхом роз’яснення положень чинного законодавства України щодо забезпечення ВПО тимчасовим житлом та допомоги з підготовкою необхідних документів.

R2P logo Ukrainian

Звіт у форматі .pdf доступний для завантаження:

УКРАЇНСЬКОЮ

АНГЛІЙСЬКОЮ

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: