Зробити пожертву
Укр / Eng
25.03.21

17 березня харківський офіс Благодійного фонду «Право на захист» організував онлайн-вебінар, метою якого було обговорення проблемних питань у роботі з системою «Соціальна громада». 

До заходу долучилися представники об’єднаних територіальних громад, Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) та Управління праці та соціального захисту населення (УПСЗН) у Харківській області. 

Під час вебінару посадові особи, які вже давно працюють з програмою, та ті, хто тільки но приєднався, отримали можливість обмінятися досвідом та порадами.

Що таке «Соціальна громада»?

адресна допомога соціальна громада ОТГ
Зображення взяте з https://www.zoda.gov.ua/news/48851/u-gromadah-zaprovadzhujetsya-programniy-kompleks-sotsialna-gromada.html

Інформаційна система «Соціальна громада» — це клієнт-серверний WEB-додаток, який розроблено з метою наближення адміністративних послуг соціального характеру до мешканців територіальних громад. 

Переваги програми «Соціальна громада» для посадових осіб органів місцевого самоврядування:

  • Спеціалісти можуть швидше обробляти інформацію для надання адміністративних послуг. Декільком працівникам не потрібно оброблювати одну й ту саму інформацію. З використанням програми це може робити лише один працівник.
  • Керівник територіальної громади та спеціалісти служби соціального захисту можуть виконувати моніторинг опрацювання заяв та здійснювати швидкий пошук звернень за будь-яким критерієм. Це можливо завдяки формуванню електронного «журналу реєстрації звернень».

Користь програми для населення полягає у:

  • Можливості оформлення та отримання адміністративних послуг соціального характеру за місцем проживання без потреби їхати, наприклад, до віддаленого районного центру.
  • Наявності функції відстеження стану розгляду заяв після звернення до «фронт»-офісу онлайн.

БФ «Право на захист» висловлює окрему подяку спікеркам вебінара: Тетяні Шевченко, начальниці відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Білозірської сільської ради; Нонні Турло, начальниці відділу автоматизованої обробки документації та соціального моніторингу Управління соціального захисту населення Чугуївської райдержадміністрації; Марині Торбіній, спеціалістці відділу соціального захисту населення Мереф’янської міської ради.

Фонд активно співпрацює з об’єднаними територіальними громадами задля досягнення забезпечення дотримання прав внутрішньо переміщених осіб.

Соціальна громада Social Hromada

UNHCR Ukraine


Читайте також: