Зробити пожертву
Укр / Eng
23.02.21

18 та 19 лютого командою БФ «Право на захист» було організовано два онлайн семінари з питань застосування міжнародних стандартів захисту. 

Відбулись онлайн семінари зі зменшення ризику катастроф для чиновників Бахмутського району R2P held webinars on risk vulnerability reduction for Bakhmut district officials

У вебінарах взяли участь представники лікарень інтенсивної терапії, Служби соціального захисту населення та відділів захисту дітей Бахмутського району Донецької області. Крім того, до вебінарів також долучилися представники об’єднаних громад (Званівська та Сіверська). 

Під час дискусії були обговорено питання вдосконалення координації з метою захисту та підготовки до ризиків надзвичайних ситуацій найбільш вразливих груп населення в громадах. Важливою частиною вебінарів є пошук рішень реальних проблем.

На онлайн семінарах, зокрема, було розглянуто такі питання:

  • Як захистити школярів під час надзвичайних ситуацій? 
  • Яким чином шкільні психологи можуть бути інтегровані до заходів реагування на надзвичайні ситуації? 
  • Якою може бути роль старост (сільських лідерів) в контексті надзвичайних ситуацій? 
  • Як можна покращити взаємодію між суб’єктами гуманітарної діяльності та медичними працівниками?

Проєкт «Зменшення ризику катастроф та вразливості населення в Східній Україні» фінансується USAID, зокрема, його Бюро з Гуманітарної Допомоги,  і реалізується з 2019-го року 3Р Консорціумом, який очолює міжнародна неурядова організація АКТЕД.


Читайте також: