Зробити пожертву
Укр / Eng
13.01.21

5 січня Кабінет Міністрів України оновив правила припинення самоізоляції осіб, які прибули з тимчасово окупованих територій (ТОТ) у Донецькій та Луганській областях, АР Крим та м. Севастополя.

Відтепер для дострокового припинення самоізоляції, окрім результатів ПЛР-тестів, використовуватимуться й дані експрес-тестів на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV–2, проведених після перетину КПВВ. Для цього на кожному КПВВ мають облаштувати пункти тестування на визначення антигена коронавірусу.

Відповідальними за цю роботу є Донецька та Луганська обласні державні адміністрації разом із державним підприємством «Реінтеграція та відновлення». Проте, як повідомляють нам колеги – монітори БФ «Право на захист», станом на 13 січня пунктів експрес-тестування на КПВВ ще немає.

Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко зазначив, що здійснення експрес-тестування на КПВВ для громадян України буде безоплатним (Міністерство охорони здоров’я (МОЗ) уже розподілило партію з 1,8 млн експрес-тестів між регіонами (див. документ).

12 січня, на нараді МОЗ із Державною прикордонною службою України додатково погодили моменти організації тестування на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV–2 на КПВВ. Тож стежте за оновленнями на нашій сторінці у Facebook

самоізоляції ТОТ

Ми повідомлятимемо про облаштування пунктів тестування!


UNHCR Ukraine – Aгентство ООН у справах біженців в Україні

Читайте також: