Зробити пожертву
Укр / Eng
07.07.21

У 2015 році Юлія зі своїми 5-річними синами-двійнятками переїхала з Донецька в модульне містечко Нікополя. Це була її друга спроба порятунку себе і своїх дітей, коли вже стало зрозуміло, що війна на сході України затягнеться надовго.

Рік прожитий під обстрілами, безсонні ночі та прокидання від розірваних снарядів тепер здаються в далекому минулому, але не забуваються… Ще досі діти здригаються, почувши вибухи петард чи святкових салютів. 

Сьогодні ж Юлія та її сини пакують валізи, щоб переїхати з модульного містечка Нікополя до двокімнатної квартири в місті Кам’янське. І звісно ж з ними поїде в новеньке помешкання чорнявий красень, кіт Луї.

Наталя Юхименко, комендант модульного містечка Нікополя, опікується родиною від початку їхнього переміщення до міста:

«Юлія дуже світла людина та неймовірна мама! Вона все робить заради своїх дітей. Мені шкода, що Юлія переїжджає до Кам’янського, але водночас дуже радію за неї, бо вона так мріяла про власний дім!».

До Кам’янського Юлія регулярно їздила у лікарню з одним зі своїх синів, що має інвалідність. Тож дізнавшись від Олени Пазенко, монітора БФ «Право на захист», про реконструйований УФСІ багатоквартирний будинок для ВПО в Кам’янському, Юлія вирішила переїхати до цього міста, аби подати документи на отримання соціального житла.  

Завдяки наданому моніторами дніпровсько-запорізького офісу БФ «Право на захист» супроводу та небайдужому ставленню голови житлової комісії Кам’янської міської ради Альони Скали, мрія Юлії та її синів стала реальністю.

Жінка ледь стримує сльози радості: «Мрії здійснюються! Але я ще досі не можу повірити, що ми з дітьми отримали справжню квартиру! Дякую УФСІ що будуєте для переселенців! Дякую небайдужій громаді Кам’янського, яка приймає нас! Безмежно дякую БФ «Право на захист» за здійснення мрії!».

Мирослава Сущенко, керівниця дніпровсько-запорізького офісу БФ «Право на захист» зазначає:

«Щирі слова подяки від наших підопічних – це для нас дуже цінно, а відчувати свою причетність до здійснення їхніх мрій – дорогого вартує! І саме це відчуття надає сенсу нашій роботі!».

На фото – Юлія та монітор БФ «Право на захист» Олена Пазенко

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: