Інформація. Сьогодні швидкість її передачі та об’єм вимірюються вже не кілометрами чи кілограмами, а мегабайтами, гігабайтами та терабайтами на проміжок часу!
Все розвивається і змінюється із шаленою швидкістю. Так само, стають все більш непередбачуваними й згубні процеси: ніхто не міг стверджувати, що у 2019 році почнеться пандемія COVID-19.
Відповідно, на проблеми сучасності мають бути сучасні відповіді. Інтернет та електронні пристрої дали можливість громадянам працювати будь-де, будь-коли, ефективно, не витрачаючи час та гроші на пересування. Сьогодні навіть підписи стали електронними, можна почати бізнес не виходячи з власної квартири! Не кажучи вже про отримання публічної інформації.
Вчора, 6 травня до прямого ефіру програми «Ціна питання» на Радіо Голос Донбасу долучилася проєктна менеджерка та юристка БФ «Право на захист» Дар‘я Лисенко.
Зокрема, під час ефіру було обговорено такі питання:
- Звернення та запити: в чому різниця?
- Як подавати звернення та запити онлайн?
- В яких випадках можуть відмовити у наданні інформації?
- Які особливості та нюанси звернень, поданих у електронній формі?
- Електронний цифровий підпис: як це працює?
Зокрема, під час ефіру в контексті запитів та звернень було розглянуто і спільну розробку БФ «Право на захист» та EGAP – Юридичний порадник для ВПО.
«Ми не повідомляємо неперевірену інформацію або якісь чутки у Чатботі. Там інформація оновлюється відповідно до змін та інформації з офіційних джерел. Наприклад, вийшли зміни про карантин – люди можуть оперативно знайти цю інформацію у Чатботі на платформах Вайбер, Телеграм та на сторінці Фейсбук. Більше того, ми регулярно відстежуємо неперевірену інформацію і вже на наших сторінках розвіюємо такі міфи, чутки та фейки, »
– зазначила Дар‘я Лисенко
Не оминули й тему вебінарів, які регулярно проводить БФ «Право на захист». Все більше і більше освітніх заходів сьогодні відбуваються онлайн.
«І це насправді дуже добре, що ми переходимо від офлайну до онлайну, адже це скорочує і час, дає людям більше можливостей підключатися до тих чи інших заходів, не важливо з якої точки України чи світу, не витрачаючи час та кошти на транспорт, затори та інше, »
– прокоментувала Дар‘я Лисенко
Благодійний фонд «Право на захист», своєю чергою, є першопроходцем у цьому. Ми стали першими хто розробили та реалізували унікальний курс «Вебінари: поради правозахисникам», у якому поділилися власним досвідом проведення вебінарів з іншими організаціями та активістами.
Зокрема, наразі спільно з Чернігівським громадським комітетом захисту прав людини ми реалізуємо проєкт вебінарів «Навчальний онлайн-марафон для громадських активістів та правозахисних інституцій «Рівний-рівному» за фінансування Європейського Союзу. Тож, якщо Ви зацікавлені в отриманні корисної та якісної онлайн-освіти, радимо слідкувати за оновленнями на нашій Facebook сторінці: всі заходи, які реалізує БФ «Право на захист» – безкоштовні. Наступні вебінари заплановані після 10 травня.
Бажаєте дізнатися більше? Слухайте свіжий випуск програми
Не забувайте користуватися нашим Чатботом для отримання будь-якої необхідної інформації щодо питань, пов‘язаних з перетином КПВВ на лінії розмежування, переміщенням та оформлення документів:
Нагадуємо, що співробітники нашого Фонду щочетверга о 10:00 долучаються до прямого ефіру на UA:Українське Радіо Голос Донбасу. Слухайте наживо!
Частоти:
Луганська область
Сватове 103,5 МГц
Лисичанськ 105,9 МГц
Білолуцьк 101,9 МГц
Марківка 102,9 МГц
Зоринівка 100,1 МГц
Біловодськ 102,1 МГц
Широкий 99,5 МГц
Станиця Луганська 89,3 МГц
Бахмутівка 104 МГц
Троїцьке 102,1 МГц
Донецька область
Бахмут 87,9 МГц
Краматорськ 90,4 МГц
Гірник 95,7 МГц
Єлизаветівка 95,3 МГц
Волноваха 100,3 МГц
Маріуполь 88 МГц
Дякуємо Сергію Бондарчуку та колективу радіо за цікаву та продуктивну дискусію!
Читайте також:
- Анастасія Одінцова про статус постраждалої від бойових дій цивільної особи | Радіо Голос Донбасу
- Анастасія Бурау про зміни до порядку надання житла внутрішньо переміщеним особам у користування | Радіо Голос Донбасу
- Софія Кордонець та Ксенія Карагяур про законодавчі аспекти проблеми безгромадянства в Україні| Радіо Голос Донбасу