Зробити пожертву
Укр / Eng
15.09.21

Що таке трудова експлуатація? Як ідентифікувати загрозу? Хто найчастіше стає жертвою? Куди звертатися по допомогу?

На ці та інші питання відповіли юристи та кар’єрні спеціалісти БФ «Право на захист» під час чергового вебінару «Як не стати жертвою торгівлі людьми та трудової експлуатації».

Традиційно, до заходу долучилися учасники проєкту з 6 міст – Приморська, Мелітополя, Бердянська, Маріуполя, Мангуша та Токмака

Під час вебінару наші колеги надали бенефіціарам інформацію про проблему трудової експлуатації, а також розповіли про важливі аспекти під час вибору роботодавця. Учасники ознайомилися з контактами органів, служб та організацій, які працюють у сфері протидії торгівлі людьми та трудовій експлуатації. Також слухачі вебінару отримали можливість поділитися власним досвідом та індивідуально поспілкуватися з юристом у питаннях протидії недобросовісним роботодавцям.

Вебінар проведено БФ «Право на захист» за підтримки федеральної компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням уряду Німеччини в рамках проєкту «Підвищення рівня самозабезпечення та працездатності вразливих категорій населення в Приазовському регіоні України».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: