Зробити пожертву
Укр / Eng
13.01.22

Вже тривалий час ми підтримуємо громади на лінії розмежування. Так, вчора наші колеги – регіональний юрист Євген Максименко та спеціаліст із суспільно-політичних питань Кетеван Казановська, взяли участь у засіданні робочої групи з визначення потреб населення Світлодарської міської територіальної громади в соціальних послугах.

Голова робочої групи – заступниця керівника Світлодарської міської військово-цивільної адміністрації Тетяна Єрохіна, висловила подяку БФ «Право на захист»  за розробку Соціального паспорту Світлодарської громади та правову допомогу під час реорганізації комунальної установи «Бахмутський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» у «Центр надання соціальних послуг»  Світлодарської ВЦА. Все – в рамках проекту «Підтримка територіальних громад на лінії зіткнення в реорганізації соціальних та адміністративних послуг соціального характеру відповідно до децентралізації», що ми реалізуємо за підтримки УВКБ ООН в Донецькій та Луганській областях.

Також під час зустрічі відбулось обговорення нормативної бази щодо організації роботи в громаді з надання соціальних послуг, Положення про робочу групу та плану роботи на 2022 рік, механізму взаємодії структурних підрозділів Світлодарської ВЦА із суб’єктами надання соціальних послуг, громадськими та неурядовими організаціями в процесі визначення потреб населення в соціальних послугах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: