Зробити пожертву
Укр / Eng
16.03.21

ПТПІ – пункт тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають на території України.

В Україні є три таких пункти, які знаходяться у с. Розсудів (Чернігівська область), с.  Мартинівське (Миколаївська область) і с.  Журавичі (Волинська область).

Особа може бути поміщена у ПТПІ за таких умов:

  • Якщо судом щодо такої особи було прийняте рішення щодо примусового видворення.
  • Якщо щодо такої особи судом було прийняте рішення про затримання з метою ідентифікації та забезпечення примусового видворення.
  • Якщо така особа була затримана представниками Державної міграційної служби України та не має документів, які підтверджують перебування в Україні на законних підставах.
  • Якщо така особа була затримана за рішенням суду до завершення розгляду заяви про надання захисту в Україні (статусу біженця або додаткового захисту).

Якщо Вас затримали і Вам необхідна допомога адвоката – телефонуйте за номером телефону БФ «Право на захист» для екстрених звернень: 

+38 (093) 038 95 62

Більше корисної інформації, яка стосується прав біженців та осіб, що потребують додаткового захисту Ви можете знайти на Facebook сторінці боту Refugee Helper.

UNHCR Ukraine – Aгентство ООН у справах біженців в Україні


Читайте також: