Зробити пожертву
Укр / Eng
13.01.21

Нещодавно ми розповідали історію Михайла, якому довелося виїхати з Таджикистану через переслідування. Саме завдяки гранту від Управління Верховного комісара ООН у справах біженців в Україні він почав свою власну справу та інтегрувався в українське суспільство. Сьогодні – він успішний бізнесмен та володіє декількома кафе в м.Ірпінь та Буча. Його історія це приклад того, що можливо все!

Якщо Ви є біженцем, особою, яка потребує додаткового захисту в Україні, або шукачем притулку, і Ви також хочете відкрити свій бізнес, пропонуємо звернути увагу на Програму грантів самозабезпечення на 2021 рік від УВКБ ООН.

unhcr-logo-Ukraine 2

Гранти самозабезпечення – це одноразова допомога, яка може бути надана визнаним біженцям, особам, що потребують додаткового захисту в Україні, та шукачам притулку, які відповідають критеріям УВКБ ООН та мають сильне бажання стати самозабезпеченими, зайнятися малим чи мікробізнесом, розвитком сільського господарства чи пройти професійні курси.

В умовах карантину, найбільша увага буде приділена заявникам, які мають чітке бачення та план адаптації свого бізнесу до нових умов та реалій, що виникли у зв‘язку з поширенням COVID-19.

Дедлайн подачі заявок: 1 квітня

Детальніше про програму та про умови участі Ви можете дізнатися за посиланням: