2020 рік вже йде на заслужений відпочинок, але залишає за собою широкий пласт проблем, зумовлених пандемією COVID-19, які з великою ймовірністю будуть актуальними й у Новому Році.
Для великої частини українців по обидва боки лінії розмежування цей рік став найскладнішим від початку збройного конфлікту на Донбасі: вони найбільше відчули на собі введені обмеження. Люди не мали можливості зробити чи відновити паспорт громадянина України або інші документи, не могли повернутися додому з отриманими соціальними виплатами та/або пенсіями через відсутність у т.з. “списках на пропуск”. А хтось взагалі отримав травми у довжелезній черзі на КПВВ.
24 грудня до дискусії в ефірі програми «Ціна питання» UA:Українське Радіо Голос Донбасу для підбиття підсумків 2020 року у контексті захисту прав біженців, мігрантів, внутрішньо переміщених осіб та осіб без громадянства в Україні були запрошені одразу троє наших колег — заступниця директора БФ «Право на захист» Ірина Алексєєва, правова аналітикиня БФ «Право на захист» Анастасія Одінцова та менеджерка проєкту правової допомоги біженцям та особам без громадянства БФ «Право на захист» Олександра Журко.
У ході дискусії було також обговорено досягнення та можливості, які дав 2020 рік. Зокрема, увагу під час дискусії було приділено Чат-боту для ВПО, розробленому спільно БФ «Право на захист» та Програми EGAP, результати діяльності благодійного фонду у 2020 році, а також переведення роботи в онлайн режим.
«Ця ера нових викликів це випробування людини на міцність, на здатність відновлюватися та протистояти новим викликам. Ми зрозуміли наскільки важливою є наша робота, а в особливості в умовах поширення епідемії. Наша організація змогла адаптуватися до нових умов, а людський ресурс, співробітники нашого фонду стали рушійною силою інновацій, завдяки яким ми змогли пристосуватися до нових реалій»
— зазначила пані Ірина Алексєєва в ефірі радіопрограми «Ціна питання»
Вмикайте та слухайте повний запис ефіру!
Нагадуємо, що колеги нашого Фонду щочетверга о 10:00 долучаються до прямого ефіру радіо Голос Донбасу. Слухайте наживо!
Частоти:
Луганська область
Сватове 103,5 МГц (цілодобово)
Лисичанськ 105,9 МГц (цілодобово)
Білолуцьк 101,9 МГц (цілодобово)
Марківка 102,9 МГц (цілодобово)
Зоринівка 100,1 МГц (цілодобово)
Біловодськ 102,1 МГц (цілодобово)
Широкий 99,5 МГц (цілодобово)
Станиця Луганська 89,3 МГц (цілодобово)
Бахмутівка 104 МГц (цілодобово)
Троїцьке 102,1 МГц (цілодобово)
Донецька область
Бахмут 87,9 МГц (цілодобово)
Краматорськ 90,4 МГц (цілодобово)
Гірник 95,7 МГц (цілодобово)
Єлизаветівка 95,3 МГц (цілодобово)
Волноваха 100,3 МГц (цілодобово)
Маріуполь 88 МГц (цілодобово)
Щиро дякуємо Сергію Бондарчуку та радіо Голос Донбасу за продуктивну та цікаву дискусію!