Зробити пожертву
Укр / Eng
23.12.20

Раніше на нашій сторінці у Facebook ми розповідали, що тиждень тому, 15 грудня, під час перетину лінії розмежування на КПВВ «Станиця Луганська» натовп заштовхав 70-річну пані А. у черзі, в результаті чого їй були нанесені ушкодження у вигляді закритого внутрішнього перелому двох кісток гомілковостопного суглоба. Після надання першої допомоги, «швидка» повезла пані А. до лікарні, де в екстреному режимі було проведено операцію.

Швидка приїхала на виклик

Вчора, 22 грудня до моніторів БФ «Право на захист» на КПВВ «Станиця Луганська» після лікарняної реабілітації звернулась ця ж жінка. За цей час пані А. отримала ID-паспорт, з яким планувала повертатися на непідконтрольну уряду територію України, але їй було відмовлено у перетині, адже вона не мала перепустки, оформленої на новий паспорт. 

Співробітники благодійного фонду допомогли жінці з поданням нової заявки. Оскільки після лікування пані А. не мала коштів аби придбати собі їжу, спостерігачі БФ «Право на захист» видали їй продуктовий набір.

Під час очікування жінка скаржилася на погане самопочуття, їй знову знадобилася медична допомога. Після того як перепустку врешті решт було оформлено, представники Державної служби України з надзвичайних ситуацій допомогли перевезли пані А. через КПВВ на інвалідному візку і вона врешті решт змогла повернутися додому.

Звертаємося до людей, що здійснюють перетин КПВВ та закликаємо бути уважними, обережними, дотримуватися дистанції, а також поважати інших людей навколо! Від Ваших дій залежить здоров’я та життя людей, які знаходяться поряд.


Нагадуємо, що Ви можете підписатись на наші соціальні мережі та отримувати найактуальнішу інформацію про події, активності та діяльність БФ «Право на захист»:

https://www.facebook.com/right2protection
FACEBOOK
https://www.instagram.com/right2protection/
INSTAGRAM

TWITTER