Зробити пожертву
Укр / Eng
27.07.21

Ця історія почалася у травні 2021. Спершу цей випадок здався настільки складним, що надати необхідну допомогу просто неможливо…

Але ми вистояли та змогли допомогти цій маленькій родині впоратися з труднощами, з якими їм довелося зіткнутися!      

До БФ «Право на захист» звернулась Наталія, 27-ми річна вагітна жінка, яка перебувала у складних життєвих обставинах у зв’язку з тим, що в неї були відсутні будь-які документи, які посвідчують її особу.

Історія жінки дуже тяжка. Наталія – сирота, має інвалідність. Її батьки померли ще коли вона була маленькою. Під опіку її разом з сестрою взяла тітка. Всі вони разом проживали в одному з населених пунктів біля міста Волноваха.

Зі слів жінки, тітка часто ображала її. Одного дня, Наталії увірвався терпець: вона зібрала всі свої документи та пішла з дому. Декілька днів та ночей вона ночувала на зупинках, де у неї вкрали документи. Прихистив дівчину місцевий житель Волновахи, який проживав вдвох зі своєю матір’ю.

На обліку у жіночій консультації вагітна не перебувала. Жінка розуміла, що строк вже дуже великий й скоро народжувати, але через відсутність документів вона не в змозі буде зареєструвати свою дитинку та оформити необхідну соціальну допомогу… 

Хвилюючись за долю своєї майбутньої дитини, жінка почала шукати всі можливі способи, аби відновити документи. Одного дня, Наталія звернулася по допомогу до працівників благодійного фонду «Право на захист».

Зробити все можливе і неможливе заради власної дитинки. Історія Наталії Trying to do everything possible and impossible for a child. Natalia's story

У травні вона народила донечку. Співробітники Фонду допомогли жінці відновити втрачені документи. На свій день народження вона отримала новий паспорт, а через декілька днів – дублікат картки платника податків (ІПН). 

Не гаючи часу, було оформлене свідоцтво про народження донечки у Волноваському районному відділі державної реєстрації актів цивільного стану. 

У Центрі надання адміністративних послуг при Волноваській районній державній адміністрації було оформлено державну допомогу при народженні дитини, допомогу матері-одиначці, сім’ям з дітьми, а також отримано «пакунок малюка» – одноразову натуральну допомогу. 

Для отримання державної допомоги також були відкриті рахунки в відділенні банку. Від центру соціальних служб мати з дитинкою отримала підгузки та дитячу ковдру, засоби гігієни, постільну білизну, одяг для матері та дитини, харчі.

​Соціальні працівники допомогли матері з дитиною укласти договір з сімейним лікарем, й відтепер маленька дитинка перебуває під наглядом педіатра.

​Під час одного з відвідувань родини з’ясувалося, що літня жінка, яка проживає в будинку разом із родиною, має серйозне захворювання й потребує  лікування. Працівниками БФ «Право на захист»  терміново було перенаправлено жінку до лікарні, де її негайно оформили у хірургічне відділення. На даний час жінка почувається краще, отримує кваліфіковану медичну допомогу.

Ми дуже раді, що змогли допомогти цій родині. Наталії та її донечці ми бажаємо більше ніколи не потрапляти в таку складну життєву ситуацію!

БФ «Право на захист» висловлює свою щиру вдячність за співпрацю у розв’язанні проблем цієї сім’ї співробітникам Волноваського районного відділу державної міграційної служби, Центру надання адміністративних послуг, Відділу реєстрації актів цивільного стану, Центру соціальних служб.

#InvestInHumanity #UkraineHumanitarianFund

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: