Зробити пожертву
Укр / Eng
16.02.21

Сьогодні єдиною можливістю виїхати з або в’їхати до непідконтрольної території України (НПУТ) залишається КПВВ «Станиця Луганська».

Кожного дня коли працює пункт пропуску люди стикаються з певними проблемами. За допомогою вони звертаються до наших моніторів.

Монітори ПнЗ: «Вдома» працює як зазвичай, 23 людини звернулися по допомогу на «Станиці»

12 лютого до спостерігачів БФ «Право на захист» звернулося чотири людини що прямували в бік непідконтрольної території. У них не було електронних перепусток для пропуску.

Такою була й історія одного чоловіка, який не мав цієї перепустки. Він попросив наших колег допомогти її оформити на його ID паспорт. Через те, що обробка електронної заявки займає добу чоловікові довелося залишитися в Станиці Луганській на ніч. Від наших моніторів він отримав продуктовий набір.

Монітори ПнЗ: «Вдома» працює як зазвичай, 23 людини звернулися по допомогу на «Станиці»

У людей що перетинають КПВВ в бік підконтрольної території інколи виникають складнощі з встановленням додатку «Вдома». 11 лютого до спостерігачів БФ «Право на захист» звернулися 19 людей. За словами колег, сервіс цього дня працював у звичному режимі.

Більше інформації про ситуацію на КПВВ читайте у статті Вільного радіо. Наші колеги регулярно розповідають журналістам видання про ситуацію на пунктах пропуску.


UNHCR Ukraine – Агентство ООН у справах біженців в Україні

Читайте також: