Зробити пожертву
Укр / Eng
04.02.21

Як нещодавно повідомляли наші монітори, 2 лютого на КПВВ «Станиця Луганська» стався масштабний збій подачі електроенергії, через який люди не мали можливості активувати або завантажити додаток «Вдома», необхідний під час перетину. 

Вчора, 3 лютого наші спостерігачі у коментарі «Вільному радіо» зазначали, що світло вже з‘явилося на пункті пропуску. В той же час, в цей день це був єдиний працюючий КПВВ вздовж лінії розмежування.

Олена, монітор БФ «Право на захист», повідомила видання про те, що в цей день спецавтомобілем Міжнародної Медичної Допомоги з тимчасово окупованої території через «Станицю Луганську» було доставлено до Харкова чоловіка 1948 р.н. з інсультом. 

В додаток, пані Олена зазначила, що, що додаток «Вдома» працював у нормальному режимі. В цей день монітори допомогли 13-м людям завантажити та встановити програму. У всіх людей, які перетнули лінію розмежування в бік підконтрольної території України були з собою смартфони. В той же час, на «Станиці» 3 лютого не було жодного експрес-тесту на коронавірус.

Детальніше про ситуацію на КПВВ 2 лютого пропонуємо Вам прочитати у статті Вільного радіо. Наші колеги щоденно розповідають журналістам видання про ситуацію на пунктах пропуску


UNHCR Ukraine – Aгентство ООН у справах біженців в Україні

Читайте також: