Зробити пожертву
Укр / Eng
14.06.21

У місці компактного проживання (МКП) «Святі гори» наразі мешкає понад 180 внутрішньо переміщених осіб (ВПО). Здебільшого це особи похилого віку, родини з дітьми з інвалідністю, недієздатні лежачі особи. Вони живуть під ризиком виселення та залишитися взагалі без будь-якого житла, адже щороку виникає загроза непродовження договору оренди.

«Переселенці постійно шукають найбільш вигідні варіанти поселення, щоби не залежати від зовнішніх чинників та умов орендарів. Люди втомилися весь час жити з острахом, що їх можуть позбавити житла та залишити просто неба. Всі хочуть стабільності та впевненості в подальшому майбутньому для себе та для своїх рідних, »

каже спеціалістка з моніторингу БФ «Право на захист» Наталія Шевченко.
Консультація щодо всеукраїнських житлових програм для ВПО в МКП «Святі гори»

10 червня разом із колегою Наталія провела в цьому МКП групову консультацію щодо всеукраїнських житлових програм для внутрішньо переміщених осіб. Учасникам зустрічі розповіли про програму «Доступне житло», можливість отримати пільговий державний кредит, а також про програму соціального та тимчасового житла.

«Зараз триває реорганізація Святогірської територіальної громади, керівництво якої зацікавлене в довгостроковому розв’язанні проблем переселенців. Тож ми впевнені, цій громаді вдасться створити всі умови для постановки на облік тих, хто потребує соціального та тимчасового житла. »

–зазначила спеціалістка з моніторингу БФ «Право на захист» Ірина Абрамова

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: