Зробити пожертву
Укр / Eng
02.11.21

Від початку 2021 року БФ «Право на захист» реалізує проєкт, в рамках якого було проведено 6 діалогових сесій з експертами, які працюють у галузі гірничодобувної промисловості та екології, які поділилися своїм досвідом та розумінням проблеми та загроз для навколишнього середовища регіону. Наразі Фонд продовжує підтримку тематичної дискусії щодо проблем екології на Донбасі, проводить адвокаційну кампанію з метою привернення уваги громадськості до цієї проблеми, інформує представників органів державної влади про подальші необхідні кроки, а також залучає місцеве населення до діалогу з метою запобігання екологічній катастрофі.

19 жовтня 2021 року команда БФ «Право на захист» провела онлайн пресконференцію на тему «Екологічне майбутнє Донбасу: що робити далі та як діяти? Розвиток екожурналістики на сході України».

Екологічне майбутнє Донбасу: що робити далі та як діяти? Розвиток екожурналістики на сході України

У якості спікерів до конференції долучилися:

  • Валентина Троян, журналістка, Редакторка регіональної служби, ведуча Громадського радіо;
  • Горчинська Олександра, журналістка, «Новое Время»;
  • Якубович Тетяна, редакторка проєкту «Радіо Донбас. Реалії» Радіо Свобода, Українська служба;
  • Лук’яненко Олександра, керівниця проєкту «Миробудування та примирення з питань екологічного та ресурсного відновлення на Сході України» БФ «Право на захист»;
  • Вікторія Дей, керівниця комунікаційного відділу БФ «Право на захист»;
  • Яковлев Євген Олександрович, доктор технічних наук, головний науковий співробітник інституту НАНУ

Під час заходу будуть учасники обговорили наявні та потенційні проблеми з екологією на Донеччині та Луганщині, а саме про неконтрольоване затоплення шахт на тимчасово окупованих територіях, пов’язане з цим просідання ґрунтів, забруднення водних ресурсів (в тому числі джерел питної води), а також про вплив військових дій на небезпечні об’єкти, що знаходяться в регіоні. Під час заходу команда Фонду презентувала результати проєкту «Миробудування та примирення з питань екологічного та ресурсного відновлення на сході України». Зокрема, обговорили й результати конкурсу мініпроєктів для журналістів, який проводився в рамках проєкту.

Переглянути запис пресконференції можна тут:

Проєкт «Миробудування та примирення з питань екологічного та ресурсного відновлення на сході України» реалізується БФ «Право на захист» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Всі напрацювання в рамках проєкту є винятковою відповідальністю БФ «Право на захист» та не обов’язково відображають погляди USAID або уряду США.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: