Зробити пожертву
Укр / Eng
27.02.23

Кожен регіон, незалежно від географічного розташування, має заздалегідь бути готовим до надзвичайних ситуацій, в тому числі до евакуації.

Благодійний фонд «Право на захист» за підтримки UKaid, надав матеріальну допомогу закладам соціальних інституцій у Вінницькій, Хмельницькій та Чернівецькій областях. Йдеться, зокрема, про портативні гучномовці, рації, світловідбиваючі браслети, аптечки, подушки, ковдри, інформаційні плакати з цивільного захисту,  гігієнічні набори тощо. Товари можна використати під час надзвичайної ситуації та евакуації.

Всього допомогу отримала 21 установа, а саме геріатричні пансіонати, дитячі будинки та психоневрологічні пансіонати, які опікуються вразливими категоріями населення, в тому числі ВПО.

Передувало наданню матеріальної підтримки проведення оцінки доступності та інклюзії, в тому числі оцінки  захисних споруд цих закладів.  Також в межах проєкту наші співробітники провели освітні тренінги з впровадження та обізнаності про міжнародне гуманітарне право/стандарти захисту. Лише такий комплексний підхід може по-справжньому убезпечити людей під час надзвичайних ситуацій.

Проект «Зміцнення потенціалу цивільного захисту та реагування на надзвичайні ситуації в Україні», який реалізує БФ «Право на захист» в рамках Консорціуму зменшення ризику (ЗР) та фінансується за підтримки Великобританії від британського народу.

#DRR #UKaid #3P #ACTED #CIVILPROTECTION