Зробити пожертву
Укр / Eng
21.12.15

У запорізькому релігійному центрі «Реховот» відкрила свої двері секція настільного тенісу для дітей-переселенців. Тепер хлопці зможуть тренуватися в будь-який час, адже стіл для пінг-понгу встановили в ігровій кімнаті.

«У дощову погоду діти все більше часу проводять в приміщенні, де їм не вистачає рухливих ігор, – зазначила керівник регіонального офісу проекту« Адвокація та правова допомога внутрішньо переміщеним особам в Україні »в Запорізькій області Вікторія Саломатина, – Тепер хлопці зможуть проводити більше часу разом , адже в ігровій кімнаті створені всі умови для гри в настільний теніс. Я впевнена, що завдяки такому подарунку вони знайдуть нових друзів. Хлопці зможуть грати не тільки один з одним, але і з місцевими дітьми і навіть зі своїми батьками. Ми раді, що змогли влаштувати для всіх жителів колективного центру таке свято! ».

Відкриття секції настільного тенісу було ініційовано активістами ВПЛ, що живуть в колективному центрі «Реховот». Їхнє прагнення отримало підтримку ВБФ «Право на захист» і Данської ради у справах біженців, згідно з проектом «Адвокація та правова допомога внутрішньо переміщеним особам в Україні».

«Дуже раді, що у нас з’явилася можливість грати в пінг-понг з нашими дітьми. Тепер вони зможуть розвиватися фізично, проводити час разом. Це саме те, що потрібно », – поділилася враженнями мешканка колективного центру Тетяна. – Коли настане весна – ми зможемо виносити стіл на вулицю і грати на свіжому повітрі.

Хлопці із захопленням поставилися до появи тенісного столу і відразу ж прийнялися демонструвати свої вміння. Гравці раділи успіхам, а вболівальники їх заохочували. За словами організаторів, юні тенісисти, які тільки роблять перші кроки в цьому виді спорту, зможуть відвідувати секцію і відточувати свої навички, а для тих хлопців, які вже добре володіють ракеткою, співробітники центру і батьки мають намір організовувати аматорські турніри, на які запрошуються всі бажаючі.[boc_img_gallery fixed_size=”yes” img_hover_effect=”2″ image_ids=”992,991,990,989,988,987″]