Зробити пожертву
Укр / Eng
16.06.19

Пропонуємо до вашої уваги моніторинговий звіт «Перетин лінії зіткнення через КПВВ» за травень 2019 року. В основу звіту покладені дані візитів на п’ять контрольних пунктів в’їзду-виїзду (КПВВ) в травні 2019 року. Більше статистичних даних можна знайти за посиланням.

▪ На КУУТ три особи похилого віку померли під час перетину лінії зіткнення в травні (2 на КПВВ «Мар’їнка», 1 на КПВВ «Майорське»). За попередньою інформацією, причини смерті були пов’язані з хворобами серця.
▪ Через спеку та задуху під навісами, кількість випадків втрати свідомості на КПВВ «Станиця Луганська» продовжує зростати (7-10 осіб на день).
▪ Проблема водопостачання на КПВВ «Станиця Луганська» залишається невирішеною. Недостатнє постачання питної води на КПВВ суттєво ускладнює перетин лінії зіткнення у літній період.
▪ З 13 травня працівників ДПСУ на КПВВ «Мар’їнка» зобов’язали заповнювати вручну талони на проходження КПВВ, на додачу до перевірки дозволів на перетин лінії зіткнення. Це суттєво сповільнює процедуру перетину.
▪ ДПСУ на КПВВ «Станиця Луганська» продовжує обмежувати рух людей, які перевозять маломобільних осіб між блокпостами КУУТ та НКУУТ за плату. Через обмеження, такі особи змушені проходити велику відстань пішки.
▪ Представники ДПСУ отримали інструкції щодо режиму сприяння та позачергового пропуску школярів з НКУУТ, які перетинають лінію зіткнення для проходження зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО).

Документ можна завантажити англійською та українською мовами.