Зробити пожертву
Укр / Eng
24.11.22

Цього тижня зустрічаємо гостей та постійних партнерів “Право на захист” у Львові та Чернівцях. До нас завітали представники HIAS, організації, у складі якої почав свою діяльність наш фонд у далекому 2001 році.

У Чернівцях візит Енріке Торрела, директора по регіону Євразія і Африка HIAS та Сабріни Лустгартен – віце-президента HIAS, розпочався з повітряної тривоги, тому знайомство з колективом довелося провести в сховищі.

Олена Приходько, керівниця регіонального офісу в Чернівцях, відзначила важливість співпраці між партнерськими організаціями та розказала про ключові напрямки роботи фонду на Буковині. А після завершення тривоги провела невеличку екскурсію офісом.

Наші гості відвідали Міжнародний центр підтримки жінок і дітей “Місто добра” в Чернівцях. Центр допомагає жінкам, які постраждали від домашнього насилля, а з лютого – приймає ще й ВПО. Наразі тут також знайшли прихисток три Будинки дитини з Миколаєва та Одеси. БФ “Право на захист” надає Центру юридичну, психологічну, гуманітарну та психосоціальну підтримку.  Також представники HIAS долучилися до роздачі гуманітарної допомоги для ВПО в Чернівцях.

“Наша організація має дуже довгу історію співпраці з HIAS. Такі зустрічі з колегами завжди плідні та ресурсні. Дякуємо HIAS за ту підтримку, що була надана колективу фонду при релокації на безпечні території. Ваша допомога була дуже важлива та необхідна для нас. Сподіваємось на подальшу співпрацю та чекаємо наших колег знову в Чернівцях”, – зазначила Олена Приходько.