Зробити пожертву
Укр / Eng
07.02.23

Представники Благодійного фонду «Право на захист», а саме регіональна керівниця Вінницького офісу Наталія Шевченко та провідні фахівці з координації діяльності місць компактного поселення Володимир Богданов та Кристина Романашенко зустрілись з Першим заступником Начальника Вінницької обласної військової адміністрації Наталією Михайлівною Заболотною та Заступником Начальника Вінницької обласної військової адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізацій Андрієм Володимировичем Кавунцем.

Наталія Шевченко презентувала напрямки роботи фонду у Вінницькій області у 2022 році та розповіла про заплановану роботу на 2023 рік. Також зазначила нові напрямки роботи, нові виклики, довгострокові вирішення проблем ВПО, серед яких проблема з проживанням переселенців в громадах, формування фонду тимчасового житла для ВПО тощо.

Вже заплановано провести зустріч для підписання Меморандуму про співпрацю та зробити спільні виїзди в громади Вінничини для визначення потреб ВПО, співпраці в наданні психосоціальної підтримки переселенцям, приймаючим громадам та родинам, чиї близькі загинули. Наталія Михайлівна подякувала нашому фонду за співпрацю та привітала нас з 10-річчям заснування Фонду. Дякуємо Вінницькій ОВА за відкритість та небайдужість до проблем ВПО! Впевнені у подальшій плідній співпраці.