Зробити пожертву
Укр / Eng
19.07.16

У деяких містах Донбасу почалася справжня засуха.

Знову потерпає від жаги Бахмут: майже місяць великий район міста лишається без води через помилку у розрахунках будівників нового водоводу. Протести місцевих жителів та ВПО, на жаль, не сприяли вирішенню проблеми.

Аж ось нова аварія, яка цього разу призвела до зневоднення іншого району міста: люди масово купують воду, шукають колонки, адже міською владою знову не організовано постачання води спеціальними машинами.

Вже тиждень без води потерпають мешканці Торецька, а також смт Північне та Залізне. Там не працює на повну потужність пошкоджений водовід, що йде з Горлівки: при нормі 25,0 тис.м куб подача води становить 19, 0 тис.м куб.  Ремонтні роботи зриваються через неможливість бригад дістатися до пошкодженої ділянки, адже ніхто не може гарантувати безпеку ремонтникам “Води Донбасу”.

У Новгородському води немає більше тижня: через відсутность ліміту забора води містом Краматорськ, до Новгородського її навіть не вдається підкачати. Дві свердловини, що були зроблені за допомогою міжнародних організацій, ще не введені в експлуатацію. Вся вода у Новгородське зараз підвозиться водовозками, напруга серед мешканців, які кожного вечора чують обстріли, зростає.

У всіх містах мешканців просять поставитися з розумінням до ситуації. Тільки важко у спеку зрозуміти і пробачити чиюсь помилку або непрофесіоналізм при капітальному ремонті водогону, які призвели до таких наслідків.