Зробити пожертву
Укр / Eng
18.01.17

11 січня 2017 року були затверджені зміни до Тимчасового порядку контролю за переміщенням осіб, транспортних засобів та вантажів (товарів) через лінію зіткнення у межах Донецької та Луганської областей.

А саме:

 1.  Зведені мобільні групи (наряди представників контрольних органів та служб, що здійснюють контроль території між БП першого та другого рубежів вздовж лінії зіткнення) відтепер замінені:
 • фіскальними нарядами (група співробітників Державної фіскальної служби, які здійснюють державний контроль на територіях поза межами визначених транспортних коридорів);
 • стаціонарними контрольними постами (СКП), які уявляють собою пункти поза межами визначених транспортних коридорів, на якому співробітниками ДФС здійснюється контроль щодо переміщення вантажів (товарів) через та вздовж лінії зіткнення.
 1.  До роботи СКП також можуть залучатися прикордонники.
 2.  Перелік таких СКП, кількість фіскальних нарядів затверджується керівником АТО, а їхня діяльність координується штабом АТО.
 3.  Переміщення вантажів через та вздовж лінії зіткнення на територіях поза визначеними дорожніми коридорами контролюватимуть виключно фіскальні наряди ДФС, СКП та прикордонні наряди ДПСУ.

НЕ ЗАЛУЧАЮТЬСЯ до контролювання сили СБУ, МВС, Нацполіції, Міноборони, військової служби правопорядку, військової прокуратури та інших відомств.

 1.  З метою оперативного вирішення завдань щодо виявлення, попередження та протидії порушень Порядку, лише за рішенням керівника АТО до здійснення контрольних заходів можуть залучатися представники всіх контрольних органів і служб, задіяних в районі проведення АТО.
 2.  Контроль за переміщенням вантажів на територіях поза визначеними дорожніми коридорами у разі потреби може здійснюватися спільними силами ДФС та ДПСУ.
 3.  До повноважень фіскальних кадрів відтепер НЕ НАЛЕЖИТЬ:
 • забезпечення підтримання прикордонного режиму відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.01.2015 № 38;
 • виконання функцій оборони, захисту та вогневої підтримки.
 1.  Фіскальні кадри отримали право вживати заходи для виявлення, аналізу та перевірки фінансових операцій, які можуть бути пов’язані з фінансуванням тероризму.