Зробити пожертву
Укр / Eng
29.04.20

Шість років триває конфлікт на сході України. Станом на 24 квітня  2020 року, за даними Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб, на обліку перебувають 1 446 840 переселенців з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей та АР Крим.

Однією з найгостріших проблем для цих людей лишається проблема забезпечення житлом. Тож які житлові програми пропонує переселенцям держава? Відповідь на це запитання знайдете у нашому огляді.

Повна версія документу доступна за посиланням.

Пропоновану публікацію було надруковано за сприяння Норвезької ради у справах біженців (NRC) в рамках здійснення гуманітарної діяльності за фінансової підтримки Європейського Союзу. Зміст цієї публікації жодною мірою не відображає офіційну точку зору Європейського Союзу та Норвезької ради у справах біженців. Європейська Комісія не несе відповідальності за будь-яке використання інформації, що міститься в публікації.

Матеріали пропонованої публікації було підготовлено та розроблено за підтримки Агентства ООН у справах біженців (UNHCR). Зміст матеріалу є виключно відповідальністю БФ «Право на захист» та не може використовуватися, щоб відобразити точку зору Агентства.