Зробити пожертву
Укр / Eng
20.12.16

Багато родин переселенців  хоча і знайшли нове місце для проживання, не мають постійної роботи і заробітку, а з настанням зими залишилися ще й без теплого взуття та одягу.

Співробітники Запорізького офісу БФ «Право на захист» нещодавно відвідали дві родини  ВПО і передали речі, які допоможуть пережити зимові холоди.

Олена Дмитрівна* змушена була залишити свій будинок у м. Горлівка та переміститися до с. Новопетрівка. Вона мешкає сама у  маленькому негазифікованому дачному будиночку, який зовсім не пристосований до проживання взимку. У помешканні  дуже холодно, бо піч,  що хоч трошки зігрівала будинок, зламалася.

Олена Дмитрівна часто хворіє та має 2 групу інвалідності, тож більшу частину грошей жінка змушена витрачати на ліки.

Передані обігрівач, чавунна плита для печі, тепла ковдра та зимове взуття допоможуть жінці зігріти помешкання та зберегти здоров’я у холодну пору року.

Зураб Гургенович* переїхав з Горлівки разом з дочкою та двома малолітніми онуками. Родина мешкає у невеликому будинку з пічним опаленням.

Через відсутність паспорту громадянки України,  дочка не може влаштуватися на роботу. Родина живе в умовах крайньої бідності, тож немає змоги придбати тепле взуття та вугілля для опалювання будинку.

Обігрівач, тепла ковдра та зимове взуття, що були передані родині, стануть ВПО у нагоді під час зимових морозів.

Крім того, юрист Запорізького офісу БФ «Право на захист» надає жінці допомогу в отриманні документів та проводить консультації  з УСЗН Мелітопольського району щодо  оформлення для ВПО адресної допомоги.

Допомога надана в рамках проекту «Адвокація та правова допомога ВПЛ», що реалізується БФ «Право на захист» за підтримки Агентства ООН у справах біженців (UNHCR).

Допомога надається найбільш вразливим ВПО та особам, постраждалим від конфлікту, виявленим співробітниками Проекту під час моніторингу.

*І’мя змінено.

[boc_img_gallery fixed_size=”yes” img_hover_effect=”2″ image_ids=”4246,4247,4245″]