Зробити пожертву
Укр / Eng
16.02.17

4-5 березня 2017 року у м. Святогірськ, Донецької області,  відбудеться дводенний тренінг «Розробка соціальних проектів: від мрії до дії».

До участі  запрошуються представники громадських організацій, які:

  • працюють з внутрішньо переміщеним особам;
  • працюють та знаходяться в одній з областей: Запорізька, Дніпропетровська, Харківська, Донецька, Луганська (підконтрольні українському уряду території);
  • є юридично зареєстрованими організаціями,

а також зацікавлені у розвитку громадської організації, яку представляють, готові використовувати отримані знання та здобуті навички у подальшій роботі.

Відбір учасників відбуватиметься на конкурсних засадах.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити анкету  до 24:00 26.02.2017. Результати будуть повідомлені не пізніше 28.02.2017.

Більш детальна інформація щодо заходів буде надана учасникам, які пройдуть конкурсний відбір.

Участь у тренінгах безоплатна. Організатори забезпечують проживання та харчування учасників протягом тренінгу, а також відшкодовують транспортні витрати (автобус/потяг: вагон типу плацкарт чи купе/вагон Інтерсіті 2-го класу) за наявності оригіналів квитків та заздалегідь підготовленої ксерокопії зворотнього квитка.

У разі виникнення запитань, будь ласка,  звертайтеся: [email protected]

Тренінги відбудуться у рамках проекту  «Підвищення Спроможності Груп Внутрішньо Переміщених Осіб» у рамках статутної та проектної діяльності БФ «Право на Захист» за підтримки Национального фонду підтримки  демократії (NED).