Зробити пожертву
Укр / Eng
08.11.19

БФ «Право на захист» запрошує громадські та благодійні організації на тренінг із локального фандрайзингу та комунікації.

Для кого: для комунікаційників, менеджерів, керівників невеликих неурядових організацій, які зареєстровані та працюють із питаннями ВПО та приймаючих громад на територіях Запорізької, Дніпропетровської, Харківської, Донецької, Луганської (підконтрольні українському уряду території) областей.

Коли: 7–8 грудня (Початок о 10:00 7 грудня, закінчення о 16:00 8 грудня)

Де: м. Київ (точна адреса буде надіслана відібраним учасникам та учасницям)

Відбір учасників відбуватиметься на конкурсних засадах. Кількість місць вкрай обмежена, тому організатори чекають на дуже обґрунтовану відповідь щодо мотивації участі в тренінгу.

Для участі в конкурсі необхідно до 24:00 22 листопада 2019 року заповнити АНКЕТУ. Результати будуть повідомлені після 24.11.2019.

Детальнішу інформацію щодо тренінгів отримають учасники, які пройдуть конкурсний відбір. Участь у тренінгах безоплатна. Організатори забезпечують проживання та харчування учасників протягом тренінгу, а також відшкодовують транспортні витрати (автобус/потяг: вагон типу плацкарт чи купе/вагон Інтерсіті 2-го класу) за наявності оригіналів квитків та заздалегідь підготовленої ксерокопії зворотнього квитка та за умови участі у всіх тренінгових блоках.

У разі виникнення запитань, будь ласка, звертайтеся: [email protected]

Тренінг проводиться в межах проекту «Підвищення спроможності коаліцій внутрішньо переміщених осіб» у межах статутної та проектної діяльності БФ «Право на Захист» за підтримки Національного фонду підтримки демократії (NED). Даний проект включає в себе посилення громадських організацій завдяки профільним практичним тренінгам, наданню міні-грантової підтримки та подальшому менторству організацій-переможниць конкурсу міні-грантів.