Зробити пожертву
Укр / Eng
23.06.16

У рамках Всесвітнього дня біженця у  співробітники Сєвєродонецького офісу проекту «Адвокація та правова допомога внутрішньо переміщеним особам», який реалізується БФ «Право на захист» за підтримки Агентства ООН у справах біженців (UNHCR), зустрілися  з соціальними працівниками селищ Кремінського району.

Зустріч відбулася у  рамках заходу «Наша громада зустрічає друзів», організованого Агентством ООН у справах біженців.

Соціальні представники та активісти громад отримали можливість дізнатися про напрямки роботи Проекту у Луганській області та допомовилися про надання юридичної допомоги ВПО, що мешкають в їхніх населенних пунктах.

В рамках заходу відбулося відкриття дитячого літнього майданчика денного перебування для дітей із сімей ВПО. Діти змогли прийняти участь у різноманітних майстер-классах,  спортивних та розважальних заходах. Також у святі прийняв участь колектив “Єпіфанівські бабусі”, який розважав присутніх веселою музичною програмою.

Дякуємо Агентству ООН у справах біженців (UNHCR) за надані фото[boc_img_gallery fixed_size=”yes” img_hover_effect=”2″ image_ids=”3589,3590,3591,3592,3593,3594,3588″]