Зробити пожертву
Укр / Eng
23.08.18

– Майже все своє життя я прожила у невеликому містечку поблизу Донецька. Я й подумати не могла, що колись доведеться переїхати та ще й через такі обставини. Знаєте, коли насправді стало страшно? У 2014 році, коли снаряди падали прямо у дворі. Тож і вирішила я переїхати у районний центр на Дніпропетровщині, адже тут мешкають мої знайомі. Зробила все, як мені казали: звернулася до Пенсійного фонду, щоб і надалі отримувати пенсію, отримала довіку ВПО. Два роки я навіть не мріяла про поїздку додому. А потім не витримала, вирішила з’їздити, подивитися, як там мій будинок? Та й за родичами дуже скучила. А коли повернулася назад, з’ясувалося, що мені скасували довідку ВПО, бо коли прийшли з перевіркою, мене не було вдома. До того ж з квітня по червень 2017 року не виплатили пенсію. А як же мені жити, якщо немає пенсії? Я ж все життя працювала, платила податки. Невже мене покарали за те, що я з’їздила провідати свій дім?

Разом з юридичною командою Дніпровського офісу БФ «Право на захист» Марія Антонівна вже пройшла два складні етапи: суд першої та апеляційної інстанції.

Щоб оскаржити незаконне рішення апеляційної інстанції, юристами було підготовлено касаційну скаргу. 02 серпня 2018 року судді Верховного Суду відкрили касаційне провадження по справі.

Наразі Марія Антонівна та юридична команда БФ «Право на захист» чекають на справедливе рішення суддів оновленого Верховного Суду, та вірять, що напередодні розгляду зразкової справи колегія суддів по її справі прийме законне рішення.

Сьогодні  тисячі пенсіонерів-ВПО змушені постійно доводити державі своє право на пенсію. Зробити це вони можуть тільки в суді.

Нагадуємо, 4 вересня Велика Палата Верховного Суду розгляне зразкову справу щодо визнання незаконним припинення пенсії ВПО та її відновлення. БФ «Право на захист» сподівається на виважене та неупереджене рішення суду.

#ЗаПенсіїДляВПО