Зробити пожертву
Укр / Eng
31.10.16

До Запорізького офісу БФ «Право на захист» звернулася Анастасія – колишня студентка національного технічного університету «Харківський Політехнічний Університет» з проханням допомогти їй отримати довідку про взяття на облік як ВПО.

З’ясувалося, що дівчина була зареєстрована у м. Єнакієво Донецької області, але підчас навчання у виші її перереєстрували в університетському гуртожитку у м. Харків.

Закінчивши навчання, Анастасія переїхала до м. Запоріжжя і, щоб стати на облік як ВПО, звернулася до місцевого УСЗН. Але дівчина отримала усну відмову через те, що мала харківську реєстрацію.

Нами було підготовлено заяву до УСЗН з відповідними роз’ясненнями щодо можливості отримання довідки про взяття на облік як ВПО студентами, які закінчили навчання та не планують повернення до попереднього місця проживання через конфлікт на сході України.

Після розгляду заяви працівник УСЗН прийняв до уваги ті норми законодавства, які були наведені юристами, та видав Анастасії довідку внутрішньо переміщеної особи.

Сергій Щеголь, юрист Запорізького офісу БФ «Право на Захист»