Зробити пожертву
Укр / Eng
13.10.17

Разом з двома синами Наталя* була вимушена залишити своє помешкання у Сніжному Донецької області та переміститися до Харкова. Довгий час жінка не залишала місто, але влітку цього року вирішила з’їздити у м. Сніжне, аби перевірити стан залишеного житла та взяти деякі дитячі речі.

Коли ж жінка повернулася до Харкова, з’ясувалося, що всі соціальні виплати їй та її маленьким дітям були припинені. УСЗН було байдуже, що тепер мати-одиначка просто не має навіть кошів на те, щоб придбати харчові продукти для дітей.

Коли у серпні 2017 року Наталя звернулася по допомогу до Харківського офісу БФ «Право на захист», вона з дітьми вже деякий час жила у борг.

«Для відновлення порушених прав переселенки ми вирішили звернутися до суду, – розповідає юрист Оксана Желанова. – За результатами скороченого судового провадження суд визнав дії УПСЗН незаконними, а також виніс постанову про виплату Наталі та її дітям всієї суми заборгованості».

Крім того, взявши до уваги складне матеріальне становище матері-одиначки, співробітники Харківського офісу БФ «Право на захист»передали Наталі, яка до цього часу спала на підлозі, розкладний диван.

Але, звісно ж, більш за всіх новому диванові радів маленький Микита*.

Допомога надана в рамках проекту «Адвокація та правова допомога ВПО», що реалізується БФ «Право на захист» за підтримки Агентства ООН у справах біженців (UNHCR).

Допомога надається найбільш вразливим ВПО та особам, постраждалим від конфлікту, виявленим співробітниками Проекту під час моніторингу.

*І’мя змінено.[boc_img_gallery columns=”2″ fixed_size=”yes” img_hover_effect=”2″ image_ids=”5242,5253″]