Зробити пожертву
Укр / Eng
15.09.16

У середині березня чоловік та дружина ВПО переїхали з одного району м. Дніпро до іншого. УПСЗН, в якому після переїзду зареєструвалися пенсіонери, відмовило у виплаті їм адресної допомоги на сім’ю за 16 календарних днів березня, мотивуючи тим, що адресна допомога призначається не з моменту переїзду, а з першого числа наступного після переїзду місяця. Письмово обґрунтовану відмову УПСЗН надати відмовилось.

«Вищезазначеними діями УПСЗН було порушено п. 2 Постанови КМУ № 505, яким визначено, що адресна допомога призначається з дня звернення за її призначенням», – підкреслив Сергій Чаговець, керівник офісу БФ «Право на захист» у Дніпрі.

Сума розміром у 900 грн, яку пенсіонери не отримали за 16 днів березня, є для них суттєвою. Адже оренда квартири та ліки для 80-річного чоловіка на сьогодні коштують не дешево. Отже, подружжя вирішило звернутися до «БФ «Право на захист» по допомогу.

Завдяки діям юриста Ольги Меркулової переселенцям була виплачена заборгованість по адресній допомозі за березень 2016 року.

БФ «Право на захист» наголошує: для отримання безоплатної правової допомоги із будь-яких питань, пов’язаних із внутрішнім переміщенням, переселенцям, що проживають у Дніпрі та області, слід звернутися до офісу БФ «Право на захист» за телефоном +38 (050) 103 56 68, або прийти особисто за адресою: вул. Полігонна, 10-Б, офіс 40.

Графік роботи: пн – пт з 9:00 до 18:00.