Зробити пожертву
Укр / Eng
23.11.17

Юрист БФ “Право на захист” Ганна Букрєєва взяла участь у семінарі для працівників бюро та місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.  Вона розповіла колегам про роботу юридичної служби благодійного фонду, напрямки роботи, надала практичні поради, навела щодо аргументи позитивних та негативних рішень судів.

“Здебільшого питання стосувалися поновлення виплат пенсії  внутрішньо переміщеним особам, які були відсутні в момент проведення перевірки фактичного місця проживання або яким скасовано довідки ВПО через отримання інформації від державних органів про виїзд ВПО за кордон, на тимчасово окуповану або непідконтрольну територію Україн  на строк понад 60 днів, – зазначила Ганна Букрєєва. – Також колег цікавило питання захисту ВПО, які отримали реєстрацію на підконтрольній території, але не зважаючи на цей факт, були позбавлені права на отримання пенсій”.

Також всім присутнім були надані посібники-методичні рекомендації, які базуються на успішній практиці БФ “Право на захист”, щодо порядку дій у випадку припинення виплати пенсій ВПО.

Посібник створений для сприяння роботи юристів та правозахисників, що опікуються питаннями захисту ВПО та осіб, що постраждали від конфлікту на Сході України.[boc_img_gallery columns=”2″ fixed_size=”yes” img_hover_effect=”2″ image_ids=”5656,5669″]