Зробити пожертву
Укр / Eng
21.11.18

БФ «Право на захист» провів групову юридичну консультацію для внутрішньо переміщених осіб у м. Борисполі. Захід відбувся на базі громадської організації «Новий схід».

Дар’я Лисенко, керівник Київського офісу БФ «Право на захист», юрист, та Артем Заруба, монітор,консультували учасників із питань щодо оформлення соціальних виплат, відновлення пенсій через блокування за списками системи «Аркан». Розглянули також особливості участі в програмі «Доступне житло», надання субсидій тощо.

«Виїзні правові сесії – це прекрасна можливість для внутрішньо переміщених осіб отримати кваліфіковану юридичну допомогу за місцем проживання, покращити правову культуру та дізнатися про останні законодавчі зміни та шляхи відновлення порушених прав. Ми вже не вперше проводимо подібні групові консультації в Борисполі. Цьогоріч у травні на базі ГО«Новий схід»відбулася зустріч із переселенцями, де обговорювалися питання призначення та виплати адресної допомоги, участі переселенців у виборах, забезпечення їх житлом. Такі заходи мають відбуватися й надалі, адже завдяки їм ми можемо своєчасно виявляти та вирішувати проблеми, з якими люди стикаються щодня, адже кожна особа має право на захист», – розповіла Дар’я Лисенко.