Зробити пожертву
Укр / Eng
07.10.16

Ще влітку 2014 року молоде подружжя залишило свій дім у Ясинуватому Луганської області та переїхало у місто Підгородне Дніпропетровського району. Нове місце, нове оточення і, здається, все могло б скластися добре, якби не хвороба чоловіка. У 40 років він – інвалід, який не може самостійно пересуватись.

Таким чоловік став через хворобу Вільсона-Коновалова, яку лікарі знаходять у 3х людей із 100 тисяч. Суть захворювання полягає у тому, що в організмі накопичується надмірна кількість міді, яка є причиною багатьох вкрай важких захворювань центральної нервової системи і внутрішніх органів.

Сім’я перебуває у скрутному становищі, адже жінка не може залишити чоловіка вдома самого і тому не має можливості влаштуватися на роботу.

Співробітники офісу БФ «Право на захист» у м. Дніпро надали подружжю юридичну консультацію щодо затримки виплати адресної допомоги та пенсії, оскільки гроші не були нараховані, а також передали переносний туалет для кімнати та ходунки.

Ми сподіваємося, що змогли хоча б трошки полегшити життя подружжю. Щиро бажаємо чоловікові найскорішого одужання і небайдужих людей поруч![vc_single_image image=”3825″]

Допомога надана в рамках проекту «Адвокація та правова допомога ВПЛ», що реалізується БФ «Право на захист» за підтримки Агентства ООН у справах біженців (UNHCR).

Допомога надається найбільш вразливим ВПО та особам, постраждалим від конфлікту, виявленим співробітниками Проекту під час моніторингу.