Зробити пожертву
Укр / Eng
27.02.18

Співробітники Слов’янського офісу БФ «Право на захист» продовжують правозахисну та правоосвітню роботу із ВПО та місцевими мешканцями. Цього разу робочою групою у складі юриста Володимира Орехова, моніторів Ельвіри Ставінової та Віталія Кудринського була проведена безоплатна групова правова консультація для студентів-ВПО Бахмутського медичного коледжу.

Основними питаннями, що обговорювалися під час консультації, були отримання адресної допомоги студентами-ВПО та оформлення внутрішньо переміщеними особами паспорта громадянина України.

Також правозахисники розповіли присутнім про права студентів, що передбачені Законом України «Про вищу освіту», зокрема в частині права на забезпечення гуртожитком, пільговий проїзд у транспорті, академічну мобільність, канікулярну та академічну відпустку, перерву у навчанні, безоплатне проходження практики, трудову діяльність у позанавчальний час, участь у формуванні індивідуального навчального плану та особливості реалізації державної цільової підтримки студентів з числа внутрішньо переміщених осіб.

Співробітники БФ «Право на захист» надали вичерпні відповіді на поставлені запитання, залишили свої контакти, щоб у разі необхідності студенти могли звернутися за консультацією та допомогою.