Зробити пожертву
Укр / Eng
27.09.22

Україна належить до країн Європи з найнижчим забезпеченням водними ресурсами на душу населення. Військові дії на території нашої держави та їхні наслідки в перспективі тільки погіршать ситуацію. Які ризики на нас чекають і що потрібно зробити, аби доступ до питної води не перетворився для нас з вами на розкіш? Своїм баченням проблеми ділилися під час вебінару для журналістів експерти з охорони водних ресурсів.

Цей вебінар – перший етап грантової програми для представників медіа. Її ми реалізуємо спільно з нашими партнерами – за фінансової підтримки Швейцарської агенції розвитку та співробітництва The Swiss Agency for Development and Cooperation (SDC) та сприяння ACTED Ukraine. Журналісти, які хотіли б долучитися до висвітлення проблеми забруднення, обмеженого доступу до водних ресурсів в Україні як наслідку війни, можуть запропонувати власний концепт тематичного медійного проєкту та взяти участь у грантовому конкурсі. П’ять переможців з найкращими проєктами отримають фінансування на їх реалізацію.

Тож ми чекаємо на пропозиції від представників медійної спільноти (посилання на форму для подачі заявок лишимо тут).

А з вами ми раді будемо найближчим часом поділитися інформацією щодо цієї теми від наших експертів, адже ця проблема торкнеться життя кожного з нас та матиме відлуння ще довгі роки.