Зробити пожертву
Укр / Eng
03.02.17

Новини від Маріупольської команди БФ «Право на захист», які спільно з УВКБ ООН та Центром соціальних служб смт. Мангуш вчора відвідали пансіонат «Чайка» у селищі Урзуф.

У середу до пансіонату «Чайка» заселилися 28 осіб з м. Авдіївкі. Того ж дня родина із 5 осіб поїхала до родичів у Запоріжжя, а у пансіонаті залишилося 23 особи, з них 11 дітей.

Будинок пансіонату  двоповерховий, людей заселили на другий поверх,  зайнято 7 кімнат з 11. На кожну кімнату було видано комплекти  постільної білизни, ковдри та обігрівачі. Є один туалет, дві душові кабіни без дверей.  Електропроводка у пансіонаті не розрахована на велику кількість електроприладів, для вирішення цього питання запросили фахівця-електрика.

Годують проживаючих 3 рази на день. Кухні для самостійного приготування їжі немає, є окреме приміщення зі столами та стільцями.

У  більшості прибулих осіб немає довідки ВПО, тому грошової допомоги від держави вони не отримують.  Після пережитого люди знаходяться у пригніченому стані, деяким з них потрібна допомога психолога. Найближчим часом очікується візит лікаря, який оцінить стан здоров’я людей.

У деяких родин, які оселилися у пансіонаті, житло в Авдіівці зруйноване і повернутися їм немає куди. Питання строку проживання у пансіонаті ще не вирішено.

Маріупольська команда БФ «Право на захист» моніторить ситуацію та надає правову допомогу людям, які оселилися у пансіонаті.

Фото: Сайт міста Маріуполя